Wellu LARENS

Udržanie zdravia a vitality pokožky je s pribúdajúcimi rokmi, nesprávnou životosprávou, vonkajšími záťažami, hormonálnymi zmenami a znečisteným prostredia, čoraz náročnejšie. 

Hlavnými príčinami starnutia pleti je postupná strata vlastnej kyseliny hyalúronovej a úbytok fibrolastov, čím sa znehodnocujú kolagénové a elastínové vlákna. 

Správnou starostlivosťou  a nechirurgickým programom vieme dosiahnuť postupnú revitalizáciu pleti. Prístrojovo stimulujeme existujúce fibroblasty k zvýšenej tvorbe kolagénu, elastínu a novotvorbu fibroblastov. Pomocou biopeptidového komplexu v kombinácii s kyselinou hyalurónovou a s rybím kolagénom zapuzdraným v lipozomálnom obale prinavrátime pleti jas a vitalitu.

Ponuka programov pre pleť od 25 rokov:

1: Konzultácia aktuálneho stavu pleti a nastavenie najvhodnejšieho individuálneho programu

cena .......................... 30 

3: Prístrojová revitalizácia pleti tváre - odstránenie odumretých kožných buniek mikrodermabráziou, hĺbkové prístrojové čistenie, intrúzia anti-age látok, neinvazívna aplikácia kyseliny hyalurónovej do hlbšej vrstvy kože - dermy. Dosiahnutie revitalizácie. 

Hlavný program pre vitalitu pokožky tváre.

cena .......................... 37   

4: Prístrová revitalizácia pleti tvár + krk + dekolt - odstránenie odumretých kožných buniek mikrodermabráziou, hĺbkové prístrojové čistenie, intrúzia anti-age látok, neinvazívna aplikácia kyseliny hyalurónovej do hlbšej vrstvy kože - dermy. Dosiahnutie revitalizácie.

Hlavný program pre vitalitu pokožky  tváre, krku a dekoltu.

cena .......................... 50 

5: Chemický peeling - ošetrenie hľbkovým peeligom s biopeptidmi. Je určený pre pleť so zápalmi, aj akné a rosacea. Vypína pleť, redukuje vrásky a jemné línie, obnovuje tvorbu kolagénu a elastínu stimuláciou fibroblastov. Odporúčame opakovať min. 4x s odstupom 14 dní pre dosiahnutie dokonalého výsledku.

cena .......................... 35

6: Bankovanie tváre krku a dekoltu - stimulácia novotvorby kolagénu, znižuje opuchy tváre, stimuluje lymfatické uzliny, redukuje vrásky, odstraňuje napätie, kontúry tváre sú výraznejšie a línie podvihnuté.

cena .......................... 40 

7: PRX tekutý laser - Liftingové ošetrenie pleti tváre pomocou molekuly TCA (kyseliny trichlór octovej) a H2O2 (peroxidu vodíka) pričom 33% roztok TCA stimuluje funkciu fibroblastov bez poškodenia pokožky.

cena .......................... 55

8: PRX tekutý laser - Liftingové ošetrenie pleti tváre krku a dekoltu. Stimulácia funkcie fibroblastov bez poškodenia pokožky. Tlmí pozápalové hyperpigmentácie a zosvetľuje pokožku.

cena .......................... 70

2: Prístrojové čistenie pleti tváre - hĺbkové prístrojové čistenie pleti pod tlakom, intrúzia aktívnych látok, pre dosiahnutie jasnej pleti.

cena .......................... 35

2: Prístrojové čistenie pleti tváre, krku a dekoltu - hĺbkové prístrojové čistenie pleti pod tlakom, intrúzia aktívnych látok, pre dosiahnutie jasnej pleti tváre, krku a dekoltu. Tento revolučne vyvinutý radiálny hrot v tvare kruhového lúča strieka do pokožky čistiacu kvapalinu, aby sa rozpustili nečistoty, odumreté bunky kože, maz, komedony. Následne, vákuum nastaviteľné v piatich úrovniach dokonale odstráni všetky prebytočné nečistoty.

cena .......................... 45


Bonusové programy:

1. ošetrenie očného okolia - prístrojová redukcia tekutín v oblasti očí v kombinácii s lymfatickou masážou očného okolia, čím sa docieli sviežejší vzhľad a zjemnenie kruhov pod očami. Rozžiari váš pohľad.

cena .......................... 20

2. úprava obočia - úprava s nafarbením

cena .......................... 5

3. prístrojové čistenie hornej časti chrbta hĺbkové čistenie kože pri kontinuálnom prietoku aktívnych látok

cena .......................... 30

4. prístrojové čistenie ostatných častí telahĺbkové čistenie kože pri kontinuálnom prietoku aktívnych látok

cena .......................... dohodou

Chcete nás kontaktovať?