Institut Esthederm

    • Prebrali sme 35 rokoch skúseností  Institut Esthederm s prevýchovou pleti. Rešpekt, účinnosť, umenie vytvárať prípravky a odborné postupy umožňujú pokožke znovu získať jas a vitalitu. V dlhodom horizonte ponúkame pokožke zachovať krásu práve tým, že jej umožňujeme obnoviť vlastné pôvodné zdroje.

Spoznajte účinky produktov Institut Esthederm

priamo v Tvárovom Inštitúte. 

.

Ponuka programov Institut Esthederm:

1. Osmo Clean

Hĺbkové, ultra jemné, čistenie pleti vhodné pre všetky typy. Po ošetrení pleť je bez začervenania, vhodné aj priamo pred líčením. Pravidelné hĺbkové čistenie je základom zdravej pleti. Odporúčame opakovať dva krát mesačne.

ROZJASNENÁ - ČISTÁ - OŽIVENÁ

cena ............................................. 20


2. Prevýchovné ošetrenie pleti

Pokožka nepotrebuje byť preošetrovaná, požka potrebuje byť prevychovaná, aby správne fungovala. Ošetrenie sa začína krátkou masážou na uvoľnenie, ako druhý krok sa pleť dokonale hĺbkovo vyčistí, následne sa aplikujú aktívne látky a zapracovávajú sa pomocou masáže do pleti tváre, krku a dekoltu.

DEHYDRATOVANÁ - AKNÓZNA - CITLIVÁ

cena ............................................. 40€


3. Intenzívne ošetrenie pleti

Pre mierne až stredne ťažké dysfunkcie kože odporúčame ako prvé záchranné ošetrenie. Návrat k rovnováhe v pokožky bez kompromisov. 

VRÁSKY - HYPERSENZITIVITA - ŠKVRNY - AKNÉ

cena ............................................. 50€


4. Sezónne ošetrenie pleti

V každom ročnom období potrebuje pokožka inú starostlivosť. Doprajte svojej pleti ošetrenie,ktoré ju pripraví na zvládnutie nadchádzajúcej sezóny, zmeny počasia, horúčavu, či zimu.                                      JAR - LETO - JESEŇ - ZIMA

cena ............................................. 50€

5. Hydradetox

 Nové hydratačno-detoxikačné ošetrenie, ktoré je súčasťou komplexnej a hydratačnej starostlivosti Institut Esthederm.

cena ............................................. 60€

6. Esthewhite ošetrenie pleti

Pigmentové škvrny vedia poriadne potrápiť. Ošetrenie je vhodné pre pleť s pigmentovými škvrnami, ale aj unavenú, mdlú až sivastú pleť. Príčin vzniku hyperpigmentácií pleti je mnoho a v priebehu času sa s nimi stretne takmer každá žena. Ošetrenie Esthewhite ich účinne odstraňuje a dosahuje fantastické výsledky v kombinácii s domácim ošetrením. Pleť je po ošetrení vypnutá, oživená a farebne zjednotená.

cena ............................................. 70€

7. EstheLift ošetrenie pleti

Liftingové ošetrenie pleti

cena ............................................. 90€