Programy pre mladú pleť

Asi najcitlivejší na svoj výzor sú mladí vo veru od 12 rokov. V súvislosti
s hormonálnymi zmenami, sa ich pleť mení a objavujú sa problémy ako akné, vyrážky, začervenanie pleti, jazvy po akné alebo strie. 

Správne návyky, správna starostlivosť a správne čistenie pleti tieto prejavy môžu úplne zastaviť. Programy, ktoré u nás nájdete, slúžia ako prevencia neskorších problémov a napomáhajú koži pripraviť sa na dospelú fázu. Pri stavoch akné, ktoré už vyžadujú lekárske ošetrenie  vám poskytneme podporu liečby na zmiernenie následkov.  

Ponuka programov pre mladú pleť:


 1. Poradenstvo - škola správnej starostlivosti o kožu tváre  

cena .......................... 15€

2. Prevencia akné - prístrojové čistenie tváre technológiou Aqua Clean 

Spája v sebe silu hĺbkového očistenia pleti pod tlakom pri súčasnom kontinuálnom prietoku aktívnych látok. 
Jemné a vysoko-účinné ošetrenie v troch krokoch: 1. enzymatický peeling, 2. intenzívne ošetrenie pleti technológiou aqua clean, so zameraním na T zónu, hĺbkové prečistenie pórov aplikácia aktívnych protizápalových látok, 3. upokojenie a hydratácia. Účinok ošetrenia: Okamžité zmiernenie podráždenia, pleť nadobudne bleskove rovnováhu, je odolnejšia a svieža.

Ošetrenie odporúčame absolvovať pravidelne ako hlavný program prevencie vzniku akné raz mesačne.

cena .......................... 25 €

3. Prístrojové čistenie aktívneho akné - prístrojové čistenie tváre technológiou Aqua Clean
Hĺbkové očistenie pleti pod tlakom pri súčasnom kontinuálnom prietoku aktívnych látok. Ošetrenie aknóznej pleti zamerané na zmiernenie zápalu a liečbu príčin akné v pokožke v piatich krokoch: 1. enzymatický peeling, 2. aquaclean s pridaním kyseliny salicylovej rozpustí a odstráni odumreté oxidované čiastočky pokožky, upokojí oblasť s výskytom akné, vyrážky a iné kožné problémy, odstráni komedóny a všetky nečistoty, 3. aquaclean aplikácia protizápalových látok ako sú biopeptidy, alantoin a koloidné striebro, 4. LED terapia modrým svetlom pri súčasnej aplikácii biopeptidovej terapie pomocou bezihlovej mezoterapie. Účinok ošetrenia: Okamžité ukľudnenie pleti, zmiernenie prejavov akné, pri pravidelných ošetreniach sa stav pleti trvale zlepšuje.

Ošetrenie odporúčame absolvovať pravidelne ako liečebný program ľahších a stredných foriem akné a ako pravidelné ošetrenie popri lekárskej liečbe ťažkých foriem akné. Frekvencia ošetrenia je indikovaná podľa stavu pleti. 

cena .......................... 30 €  

4. Odstraňovanie následkov akné - liečba jaziev po akné šetrnou PRX bio-technológiou, je inovatívna technológia remodelácie a revitalizácie dermy bez použitia injekcií, bez poškodenia povrchu kože. Vo veku do 18 rokov je možná ich úplná strata, v prípade, že s liečbou sa začne dostatočne skoro, vďaka ešte nezastavenému vývoju kože ako orgánu. Pri tomto ošetrení nie je potrebný vysoký počet opakovaní, na rozdiel od starých jaziev. Cena sa môže meniť podľa rozsahu.

cena .......................... 45 €

Bonusové programy:

prístrojové čistenie krk a dekoltáž - v prípade rozšíreného akné odporúčame ošetrovať spolu s tvárou

cena .......................... 15 € 

prístrojové čistenie hornej časti chrbta - hĺbkové čistenie kože pri kontinuálnom prietoku aktívnych látok

cena .......................... 30 €  

prístrojové čistenie ostatných častí tela hĺbkové čistenie kože pri kontinuálnom prietoku aktívnych látok

cena .......................... dohodou, podľa veľkosti ošetrovanej oblasti

odstraňovanie a strií - liečba strií šetrnou PRX bio-technológiou. Strie, ktoré sú liečené v rannej fáze, môžu efektívnou liečbou úplne zmiznúť. Staršie biele strie, vieme výrazne opticky zmierniť a zmenšiť. až o 80 do 96 %. Počet ošetrení závisí od typu kože a indikácie lekára.

cena .......................... dohodou, podľa veľkosti ošetrovanej oblasti 


Chcete nás kontaktovať?