Programy pre mladú pleť

Asi najcitlivejší na svoj výzor sú mladí vo veru od 12 rokov. V súvislosti
s hormonálnymi zmenami, sa ich pleť mení a objavujú sa problémy ako akné, vyrážky, začervenanie pleti, jazvy po akné alebo strie. 

Správne návyky, správna starostlivosť a správne čistenie pleti tieto prejavy môžu úplne zastaviť. Programy, ktoré u nás nájdete, slúžia ako prevencia neskorších problémov a napomáhajú koži pripraviť sa na dospelú fázu. Pri stavoch akné, ktoré už vyžadujú lekárske ošetrenie  vám poskytneme podporu liečby na zmiernenie následkov.  

Ponuka programov pre mladú pleť:


 1. Poradenstvo - škola správnej starostlivosti o kožu tváre  

cena .......................... 15€

2. Prevencia akné - prístrojové čistenie tváre technológiou Aqua Clean 

Spája v sebe silu hĺbkového očistenia pleti pod tlakom pri súčasnom kontinuálnom prietoku aktívnych látok. 
Jemné a vysoko-účinné ošetrenie v troch krokoch: 1. enzymatický peeling, 2. intenzívne ošetrenie pleti technológiou aqua clean, so zameraním na T zónu, hĺbkové prečistenie pórov aplikácia aktívnych protizápalových látok, 3. upokojenie a hydratácia. Účinok ošetrenia: Okamžité zmiernenie podráždenia, pleť nadobudne bleskove rovnováhu, je odolnejšia a svieža.

Ošetrenie odporúčame absolvovať pravidelne ako hlavný program prevencie vzniku akné raz mesačne.

cena .......................... 20 €

3. Prístrojové čistenie aktívneho akné - prístrojové čistenie tváre technológiou Aqua Clean
Hĺbkové očistenie pleti pod tlakom pri súčasnom kontinuálnom prietoku aktívnych látok. Ošetrenie aknóznej pleti zamerané na zmiernenie zápalu a liečbu príčin akné v pokožke v piatich krokoch: 1. enzymatický peeling, 2. aquaclean s pridaním kyseliny salicylovej rozpustí a odstráni odumreté oxidované čiastočky pokožky, upokojí oblasť s výskytom akné, vyrážky a iné kožné problémy, odstráni komedóny a všetky nečistoty, 3. aquaclean aplikácia protizápalových látok ako sú biopeptidy, alantoin a koloidné striebro, 4. LED terapia modrým svetlom pri súčasnej aplikácii biopeptidovej terapie pomocou bezihlovej mezoterapie. Účinok ošetrenia: Okamžité ukľudnenie pleti, zmiernenie prejavov akné, pri pravidelných ošetreniach sa stav pleti trvale zlepšuje.

Ošetrenie odporúčame absolvovať pravidelne ako liečebný program ľahších a stredných foriem akné a ako pravidelné ošetrenie popri lekárskej liečbe ťažkých foriem akné. Frekvencia ošetrenia je indikovaná podľa stavu pleti. 

cena .......................... 30 €  

4. Odstraňovanie následkov akné - liečba jaziev po akné šetrnou PRX bio-technológiou, je inovatívna technológia remodelácie a revitalizácie dermy bez použitia injekcií, bez poškodenia povrchu kože. Vo veku do 18 rokov je možná ich úplná strata, v prípade, že s liečbou sa začne dostatočne skoro, vďaka ešte nezastavenému vývoju kože ako orgánu. Pri tomto ošetrení nie je potrebný vysoký počet opakovaní, na rozdiel od starých jaziev. 

cena .......................... 50 €

Bonusové programy:

prístrojové čistenie krk a dekoltáž - v prípade rozšíreného akné odporúčame ošetrovať spolu s tvárou

cena .......................... 15 € 

prístrojové čistenie hornej časti chrbta - hĺbkové čistenie kože pri kontinuálnom prietoku aktívnych látok

cena .......................... 30 €  

prístrojové čistenie ostatných častí tela hĺbkové čistenie kože pri kontinuálnom prietoku aktívnych látok

cena .......................... dohodou, podľa veľkosti ošetrovanej oblasti

odstraňovanie a strií - liečba strií šetrnou PRX bio-technológiou. Strie, ktoré sú liečené v rannej fáze, môžu efektívnou liečbou úplne zmiznúť. Staršie biele strie, vieme výrazne opticky zmierniť a zmenšiť. až o 80 do 96 %. Počet ošetrení závisí od typu kože a indikácie lekára.

cena .......................... dohodou, podľa veľkosti ošetrovanej oblasti 


Chcete nás kontaktovať?